+48 62 785 01 68

Transport międzynarodowy Wrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportu międzynarodowego. Nasi kierowcy to doświadczeni i kompetentni pracownicy z wieloletnią praktyką i pasją. Od lat budujemy nasz prestiż i zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo podczas realizacji Państwa zleceń.

Tysiące przebytych kilometrów, setni zadowolonych klientów, transport dostarczony zawsze na czas  – to właśnie MY!

Proponujemy Państwu  kompleksowe usługi. Oprócz rzetelnie wykonywanych usług przewozowych, pomagamy przy załadunkach i rozładunkach towarów. Podczas transportów, kierowcy pozostają cały czas w kontroli i w ciągłym kontakcie ze spedytorami.  Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Od lat stawiamy na rozwój kwalifikacji naszej kadry. Kierowcy są przeszkoleni a zdobytą wiedzę i zaangażowanie wykorzystują przy nowych trasach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Nie boimy się wyzwań, które chętnie podejmujemy i zawsze w 100% się z nich wywiązujemy.

My stawiamy na rzetelne usługi  transportowe  a ty postaw na Nas!

Podczas świadczonych usług dostosowujemy się do potrzeb klientów. Wciąż poszerzamy nasze horyzonty. Do tej pory nasze pojazdy podbiły już Niemcy, Danię, Czechy, Hiszpanię, Holandię, Belgię, Francję, Włochy, Słowację, Anglię, Austrie. Z chęcią odwiedzimy nowe miejsca bo jesteśmy tam, gdzie potrzebuje tego nasz klient, nawet ten najbardziej wymagający.

Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Nasi kierowcy przeszli  specjalistyczne kursy i są w pełnej gotowości aby podejmować nowe wyzwania.

Dlaczego my? Bo świadczymy usługi kompleksowe a do tego posiadamy szeroki wybór samochodów ciężarowych. W naszej flocie znajdują się samochody o różnej kubaturze oraz ładowności.

 

wymiary aut firmy transportowej na dolnym śląsku

transport międzynarodowy drogowy - centrum spedycji wrocław
usługi transportowe międzynarodowe - trasa
transport palet wrocław
transport towarów wrocław