+48 62 785 01 68

TRANSPORT KRAJOWY

 

Firma Skald zajmuje się rzetelnymi kompleksowymi krajowymi usługami transportowymi. Oferujemy transport drewna, aut i wielu innych ładunków wielkogabarytowych. Naszym założeniem jest przede wszystkim punktualność, terminowość i indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. 

Dostawa na czas – monitoring transportu

Żeby nasi klienci nie martwili się o bezpieczeństwo transportowanego towaru, oferujemy stałą kontrolę w postaci monitoringu, kontaktu z kierowcą i systemu GPS. Dzięki temu zyskuje pewność, że cały proces przebiega zgodnie ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa w błyskawicznym tempie. 

Usługi transportowe Wrocław

Nie ma dla nas miejsc, do których nie bylibyśmy w stanie przetransportować Twój towar. Cena za nasze usługi jest ustalana indywidualnie, jest uzależniona wyłącznie od potrzeb naszych klientów. 

Kontakt z nami

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą – z ogromną chęcią opowiemy o szczegółach transportu i odpowiemy na wszelkie pytania. Zaufało nam bardzo dużo klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Możesz się z nami skontaktować drogą telefoniczną i mailową. Zapraszamy!

transport krajowy wrocław
transport międzynarodowy drogowy - centrum spedycji wrocław
usługi transportowe międzynarodowe - trasa
transport palet wrocław
transport towarów wrocław