+48 62 785 01 68

Transport międzynarodowy Wrocław

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym transportem na terenie kraju i na arenie międzynarodowej. Co obejmuje zakres naszych usług transportowych? Naszą specjalnością jest transport różnych ładunków m.in.: samochody, kosiarki, drewno, meble, materiały budowlane, materiały  neutralne, art. spożywcze. 

Najlepsze usługi transportowe międzynarodowe

Naszymi założeniami są profesjonalizm i indywidualne podejście do naszych klientów. Ponadto charakteryzujemy się ogromną punktualnością – dokonujemy wszelkich starań, żeby towar dojechał na wyznaczony przez klienta czas. Zaufało nam mnóstwo klientów, przebyliśmy olbrzymią liczbę kilometrów, żeby dostarczyć towar na czas. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą usługą transportu międzynarodowego – z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. 

Stała kontrola transportu

Z ogromną dbałością staramy się, żeby każda trasa przebiegła szybko z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Gwarantujemy stały kontakt telefoniczny z naszymi dyspozytorami i możliwość sprawdzania stanu transportowanego towaru. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w postaci systemu GPS, możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się kierowca z ładunkiem. 

 

usługi transportowe wrocław

transport międzynarodowy drogowy - centrum spedycji wrocław
usługi transportowe międzynarodowe - trasa
transport palet wrocław
transport towarów wrocław