+48 62 785 01 68

O nas

Firma P.H.U. „SKALD” z siedzibą w Sycowie (60 km od Wrocławia) działa na rynku transportowym od 2002 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę jego oczekiwania, optymalizację kosztów i trasy przejazdów. Nasi spedytorzy zapewniają profesjonalną obsługę informując klienta o każdym etapie i przebiegu transportu.

Świadczymy usługi w zakresie przewozu rzeczy i towarów na terenie Polski, Niemiec, Beneluxu (Holandia, Belgia, Luksemburg), Francji, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Czech i Wielkiej Brytanii. Stawki za przewóz towarów są zróżnicowane w stosunku do objętości, wagi i punktu dostawy.

Nasza firma wyposażona jest w najwyższej jakości samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe DAF oraz Mercedes (normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6). Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji i monitoringu GPS.
Na wykonywanie usług transportowych posiadamy odpowiednie licencje. Przewożone przez nas towary zawsze są odpowiednio zabezpieczane, dodatkowo są objęte ubezpieczeniem OCP.