+48 62 785 01 68

Spedycja Wrocław

Firma SKALD realizując zlecenia na transport kładzie szczególny nacisk na terminowość oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru. Posiadamy OCS obejmujące przewóz RTV i AGD oraz samochodów. Towary ubezpieczone są na kwotę 100 000 USD.

Firma spedycyjna Wrocław

Przewożone ładunki dotyczą towarów: drobnicowych, częściowych, całopojazdowych oraz materiałów niebezpiecznych (ADR). Nasi kierowcy przeszli kursy ADR i posiadają specjalne kwalifikacje do ich przewozu. Ponadto, co cieszy się coraz większą popularnością, przewozimy także meble miękkie i twarde.

Międzynarodowy transport towarów

Nasi spedytorzy realizując zamówienia dla klientów nadzorują i sprawdzają wszystkie etapy transportu, poprzez stały kontakt telefoniczny z przewoźnikami, kierowcami oraz system monitoringu GPS. We współpracy bardzo ważnym elementem jest rzetelny przepływ informacji, dlatego każda firma korzystająca z naszych usług może być spokojna zarówno o bezpieczeństwo przewożonego towaru a także o wszelkie informacje na temat transportu.

Pracujemy w oparciu o Podstawowe regulacje dotyczące umowy spedycji i zakresu odpowiedzialności cywilnej spedytora zawarte są w art. 794 i następnych kodeksu cywilnego a w szczególności w: art. 794 k.c. § 1. Przez umowę spedycji spedytor zobowiązuje się za wynagrodzeniem w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa do wysyłania lub odbioru przesyłki albo do dokonania innych usług związanych z jej przewozem.

usługi transportowe niemcy usługi transportowe francjausługi transportowe słoweniaspedycja turcjaspedycja belgiatransport krajowy

spedycja wrocław tir
firma logistyczna wrocław
transport towarów wrocław

Skontaktuj się z nami

    Dane osobowe

    Miejsce załadunku

    Miejsce rozładunku

    Opis ładunku